SVARĪGI

Kur noris nometne? 
Atpūtas kompleksā “Mežrozes”, kas atrodas 98. km no Rīgas centra. Nometnes teritorija ir ļoti plaša, tajā atrodas mazi viesnīcas namiņi, sporta laukumi ( futbola, basketbola, voleibola) liela koka nojume- virtuve, atvērta skatuve, rotaļu laukums, pirts un dīķis ar vietu peldei.

Cik reizes dienā ēd bērni?
Nometnes dalībnieki ēd 5. reizes dienā- brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, vakara tējas vakars. Ēdienu gatavos uz vietas Jelgavas restorāna pavari- OTTO, kas arī specializējas uz bērnu ēdiena gatavošanu. Mums tik ļoti iepatikās viņu gatavotais ēdiens rudens nometnē, ka nolēmām viņu pavārus paņemt līdzi, lai baudītu garšīgas maltītes 🙂

Ka nokļūt līdz nometnei?
Mes nodrošinam transportu līdz nometnei, kas ir iekļauts apmaksāta cenā, tādēļ par to nav jāmaksā. Ja Jūs vēlēties aizvest bērnu paši, tas izmantojiet karti zemāk.

No kāda vecuma var piedalīties nometnē?
Mēs pieņemam bērnus no 6. gadu vecuma, ja bērns ir patstāvīgs un viņam nepiemīt liela pieķeršanās vecākiem, tas spēj mierīgi uzturēties tālu prom no vecākiem.

Ko ņemt uz nometni?
Pilnu sarakstu ar lietām var aplūkot šeit.

Ka pierakstīties nometnei?
Lai pierakstītos uz nometni, Jums nepieciešams aizpildīt pieteikumu un gaidīt, kad atnāks dokumenti. Pēc tā, ka Jūs saņemsiet nepieciešamos dokumentus, 5. darbadienu laikā Jums ir jāapmaksā rēķins – visu summu vai vienu trešdaļu, atkarībā no tā kādu apmaksāšanas veidu Jūs norādījāt.

Vai nometnē ir medicīnas darbinieks?
Nometnes teritorijā, katru diennakti,dzīvo medmāsa Velta, pie kuras var vērsties jebkurā brīdī . Ārkārtas gadījumos medmāsa izsauc ātro palīdzību un mēs sazināmies ar vecākiem.

Kādās valodās runā nometnē?
Nometne noris krievu valodā. Neskatoties uz to mums ir bērni, kas runā arī latviešu valodā, ar dažādu krievu valodas līmeni. Tieši tādēļ mūsu nometnes audzinātāji runā abās valodas.

Kā es zināšu, ka ar bērnu viss kārtībā?
Katru dienu pēc pusdienām audzinātāji nometnes bērniem izdot telefonus priekš sarunām ar vecākiem. Pārējo laiku telefoni glabājas pie audzinātājiem, lai bērniem ir mazāka tieksme to lietot. Nometne – nav vieta priekš telefoniem un planšetēm. Mēs esam par aktīvu, veselu un interesantu atpūtu bez dažādām ierīcēm. Katru dienu mēs izliekam bildes un video, facebook mājas lapā, sava veida atstāts par to kā klājas Jūsu bērnam un, ka tam viss ir kārtībā.

Cik maksā dalība nometnē?
Nometnes maksa ir 290 eiro par vienu maiņu, bet mums darbojās arī īpaša atlaižu sistēma, par kuru vairāk var uzzinat šeit.